אודות משרד עורך דין יואל אסף

משרד עו"ד יואל אסף הינו משרד המתמחה אך ורק בתחום דיני המשפחה והירושה. למשרדנו ניסיון מצטבר רב שנים בטיפול בתיקי משפחה שונים בבתי המשפט לענייני משפחה ובבתי הדין הרבניים בכל הארץ.

בתחום דיני המשפחה עוסק המשרד בענייני גירושין לרבות ענייני חלוקת הרכוש המשותף, מזונות אישה וילדים, משמורת והסדרי ראייה, צווי הגנה וצווים למניעת הטרדה מאיימת.

כמו כן עוסק המשרד ברבדים נוספים של דיני המשפחה ובכלל זאת בידועים בציבור, בעריכת הסכמי ממון והסכמים לחיים משותפים, ענייני אפוטרופסות לגוף ולרכוש ועוד.

בתחום דיני הירושה עוסק משרדנו בעריכת צוואת, בהוצאת צווי ירושה וצווי קיום צוואה וכן בהגשת התנגדויות למתן צו לקיום צוואה.

במשרד עו"ד יואל אסף אנו מאמינים כי תחום דיני המשפחה והירושה הינו תחום רגיש ביותר, המחייב – לצד הצורך במקצועיות מרובה וחסרת פשרות – גם רגישות, הבנה, קשב וסובלנות להם זקוקים הלקוחות הנדרשים לשירותי המשרד.

עורך דין יואל אסף הינו עו"ד משנת 2000, בוגר בהצטיינות של המרכז הבינתחומי בהרצליה, בעל תואר ראשון במשפטים (LL.B) וכן תואר ראשון במינהל עסקים (B.A) בהתמחות מימון. את שנת ההתמחות ביצע עו"ד יואל אסף אצל כב' השופט (בדימוס) שמואל בוקובסקי בבית המשפט לענייני משפחה ברמת-גן.

למידע נוסף אודות המשרד ולקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות הנך מוזמן ליצור עמנו קשר דרך הטופס המופיע בעמוד משמאל
משרד: 03-5172929
   |   נייד: 052-8820763   |   פקס: 03-5173090
דואל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

כל המידע הנמסר באתר זה הינו בבחינת מידע כללי בלבד, ואין בו כדי להוות משום חוות דעת משפטית ו/או ייעוץ משפטי כלשהם. מובהר ומודגש בזאת כי המידע הנמסר באתר זה אינו מתיימר ואינו יכול להוות תחליף לייעוץ משפטי אישי אותו חובה על כל אדם לקבל באופן אישי בטרם נקיטה בפעולה כלשהי המסתמכת על האמור באתר זה.